Sayfa Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz.

menu

0212 320 3127

info@pief.com.tr

Pepperl+Fuchs

layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background
layer1-background

Çoklu Lazer Barkod Okuyucu

* Avantajlı fiyatıyla rakiplerinden bir adım önde ! * Doğrudan okuma ve konumlandırma özelliği * Gelişmiş kod rekonstrüksiyon algoritması * Tüm popüler 1-D Kodları okur * Saniyede 1000 tarama * Raster tarayıcı seçeneği * IP65 üstün dayanıklılık belgesi

layer1-background

Standart Fotosell

Üzerinde buluna 4 led ile 360° algılanabilme

Üstün korumalı IP67 Belgeli

M18 Plastik gövde

Light/Dark On modu

4 Pin'li M12 Konnektörlü

layer1-background

Otomasyon'da marka !

Pief Otomasyon ve Mühendislik

Firmamız Türkiye endüstrisinin otomasyon teknolojilerinden yarar sağlayabilecekleri altyapları oluşturabilmek ve ülke genelinde endüstriyel algılama teknolojileri ile ilgili hizmetlerde bulunmak amacıyla güçlü ve otomasyon konusunda tecrübeli bir kadro ile kurulmuştur.

Seçkin ve sektörlerinin güçlü müşterileri ile lider otomasyon firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinen PİEF Otomasyon her geçen gün güçlenerek büyümektedir.

Firmamız sensör teknolojisi ve sensör sistemleri konusunda dünyanın lider üreticilerden Pepperl Fuchs firmasının ürünlerinin satış ve satış sonrası teknik desteği ile çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız sadece ürün satışı değil müşterilerimizin otomasyon ile ilgili sorunlarını ve gereksimlerini en hızlı ve en ekonomik bir biçimde çözmektir.

Endüstri 4.0 video;

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen menüden Ürünlerimiz butonuna tıklayınız..

Ürünlerimizin videolarını seyretmek için lütfen Tıklayınız.